Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rumiejki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana uzbrojona

Rumiejki,wielkopolskie

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomośći Quality - Oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę o numerze 168/25, położoną w miejscowości Rumiejki. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem

Konieczki,Ełk(Rumiejki + 24 km)

614 000 zł67 m² 9 164,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania o ofertą sprzedaży mieszkania, w pożądanej lokalizacji, przy ulicy Bora Komorowskiego 16. Lokal mieszkalny o powierzchni 67m2, położony jest na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Centrum,Ełk(Rumiejki + 24 km)

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wygodne, umeblowane mieszkanie na parterze! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,38 m2 , położone na parterze w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Świerkowa

Zaniemyśl(Rumiejki + 18 km)

2 490 000 zł792 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna z potencjałem domuseniora lub pensjonatu Zaniemyśl k. Poznania | ul. Świerkowa 16a | działka 3 130 m |wz na dom opieki | Cena: 2 490 000 zł Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Komorniki

Komorniki(Rumiejki + 22 km)

249 900 zł744 m² 335,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Bierzglinek(Rumiejki + 16 km)

2 850 zł77,85 m² 36,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem o korzystnym rozkładzie w Bierzglinku przy ul. Goździkowej! Idealna lokalizacja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Radzewo

Radzewo(Rumiejki + 25 km)

142 000 zł710 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 710 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Radzewie gm. Kórnik. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zaniemyśl

Zaniemyśl(Rumiejki + 18 km)

770 000 zł203,68 m² 3 780,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:863 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę domu wolnostojącego, piętrowego z piwnicą i garażem położonego w centrum Zaniemyśla -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sroczewo

Sroczewo(Rumiejki + 22 km)

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Września(Rumiejki + 16 km)

2 000 zł39,64 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Gorąco polecamy do wynajęcia kompletnie umeblowane i komfortowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rokowania

Działka inwestycyjna uzbrojona Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska(Rumiejki + 8 km)

1 280 000 zł3 000 m² 426,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę czytelna lokalizacja przy drodze S 11 Środa Wielkopolska z pozwoleniem na budowę lokal handlowo-usługowy Magazyn Całkowita powierzchnia działki 9900m2 Możliwość.