Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rumiejki - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomośći Quality - Oferuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę o numerze 168/25, położoną w miejscowości Rumiejki. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie ma powierzchnię 60 m i znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej funkcjonalnej kuchni, sypialni, dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Borówiec

Borówiec(Rumiejki + 25 km)

4 100 000 zł380,50 m² 10 775,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 211 m²

Dom wolnostojący Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni całkowitej 380,50 m , położona na przepięknej działce o powierzchni 7211 m , otoczonej starodrzewiem i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 948 zł31,54 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

O nieruchomości: na sprzedaż nieruchomość prosto od dewelopera. Inna niż wszystkie. Zlokalizowana w budynku przy Jeziorze Ełckim na 2 piętrze o powierzchni 31,54m2 z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 256 m² 139,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W doskonałej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1256m2 (z możliwością uzyskania warunków zabudowy), zlokalizowana w buczkach (ok. 2 km od Ełku),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Nekla(Rumiejki + 15 km)

316 996 zł41,71 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkania w stanie deweloperskim sprzedawane w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej w centrum Nekli! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 343 m² 118,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ogrodzona działka budowlana nr 131/31 położona w miejscowości Sypitki, gmina Kalinowo. Nieruchomość o powierzchni 1343 m stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Centrum,Ełk(Rumiejki + 24 km)

135 000 zł47,68 m² 2 831,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Ełku o pow. 47,68 m2 zlokalizowany w piwnicy pięknie odrestaurowanej kamienicy, w której siedzibę mają liczne firmy i instytucje,.

Szczegóły ogłoszenia

227 620 zł599 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 598m2 do 969 m2, położonych w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł134,09 m² 5 647,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości * Dostępność: od 30.05.2026 r. * typ: lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (zabudowa bliźniacza) * Powierzchnia użytkowa: 97,37 m + garaż 36,72 m *.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł29,80 m² 7 214,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 29,8 m2 zlokalizowane przy ul Słowackiego 30b w Ełku na IV piętrze. Nieruchomość w dobrym stanie ,do drobnego remontu bez dużych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij